top of page

Náš ceník je "živý organismus", přizpůsobujeme jej v reakci  na vnější podněty trhu, stejně tak v reakci na podněty vás našich zákazníků. Všechny naše ceny jsou včetně DPH.

Základní jednorázové vstupné - časově neomezené - 200kč

Cvičíte u nás zřídka a nechcete žádný závazek? Nebo si cvičení u nás chcete jen vyzkoušet? Pak můžete využít základní jednorázové vstupné, v rámci kterého i vám vždy budeme na místě s radostí nápomocni s profesionální radou, dopomocí nebo třeba půjčíme ručník, který jste zapomněli doma.

Zvýhodněné vstupné - již od 150kč

Cvičíte u nás často, cítíte se u nás jako doma a rádi byste využili výhodnějších cen? Pak neváhejte sledovat naše pravidelné klubové sezónní akce na vstupné, v rámci kterých u nás můžete cvičit se všemi výhodami již od 150kč/os.

Cvičení s trenérem/trenérkou - již od 500kč/hod.

Co tréninkové lekce s trenérem? Zde si cenu stanovíme až po nezávazné osobní konzultaci, na které si upřesníme konkrétní podmínky a rozsah požadované spolupráce. Naše obvyklá cena je od 500kč/hod. , specializované individuální lekce (soutěžní příprava závodníků, 2 osoby na lekci, nebo privátní tréninková lekce mimo standardní provozní dobu) jsou pak od 1 000Kč/hod.

Výživové poradenství již od 500kč/hod.

Jídelníčky píšete? Nepíšeme - my vás naučíme správně jíst.  Od samotného nákupu až po přípravu jídla. Jednoduše vás naučíme základní principy zdravé stravy. Tedy přesně ty principy, které vám nechtějí prozradit v předražených nutričních poradnách. Forma spolupráce může mít podobu výživových konzultací, nebo sestavení stravovacího plánu na určité období, na kterém zapracujeme společně. Cena se bude pohybovat od 500kč/hod.

Detailní ceník naleznete u nás na provozovně a rádi vám v této souvislosti - osobně - zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se cen. Dáte nám tak šanci společně najít tu nejvhodnější cenovou nabídku pro vás, která by takto on-line zdánlivě ani neexistovala.

bottom of page