top of page

O CityFlexGym - Něco o nás

Jaké jsou devizy nejlepších osobních trenérů, koučů a pohybových specialistů současnosti? Co by s jistotou měli mít a umět a co by určitě dělat neměli?

Teorie je plná iluzí a ideálních představ. Články v časopisech v tom mají také jasno! Samotná praxe je v tomto ohledu mnohem komplikovanější a tyto iluze často boří. Ale to už víte určitě sami...

Váš trenér by měl mít především to, co je důležité pro vás - Potřebujete fyzio trénink a vrátit se zpět do hry po operaci? Pak by váš trenér měl mít praxi, vzdělání ale i kladné reference právě v tomto oboru.

Potřebujete víc než estetiku postavy řešit vaší psychickou pohodu? A nebo si třeba jen oddechnout od každodenního pracovního shonu a při cvičení na pár minut vypnout hlavu? Pak bude pro vás ten pravý trenér spíš psycholog s životními zkušenostmi....dost ale teorie a zpět k nám.

 

V této sekci se dozvíte něco o nás, o našem vzdělání, o naší praxi, o našich sportovních úspěších, nebo o našich mnohaletých zkušenostech. Dozvíte se ale i osobnější věci - například - proč jsou cvičení a zdravý životní styl naše celoživotní vášeň.

A je jen na vás zvážit, zda právě jeden z nás - Kateřina nebo Pavel - získá vaší důvěru a bude pro vás tím ideálním osobním trenérem, koučem nebo snad průvodcem zdravým životem.

Náš TÝM:

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page