top of page

CityFlexGym - Naše služby

V posilovně

Cvičím sám - trenéra nepotřebuji

I když si ve fitku vystačíte sami, ani tak vás v rámci jednorázového vstupu do fitka NIKDY nenecháme ve štychu a máme pro vás spousty dobrých rad a jsme tu osobně pro vás. 

U nováčků je nejlepší investicí absolvovat několik lekcí s trenérem.

Girl Running

Tréninky pro běžce

Aby vám to dobře, hlavně pak zdravě  a dlouho běhalo, silový trénink speciálně zaměřený pro potřeby běžců, je základ. Ať již se teprve chystáte vyběhnout, nebo běháte roky, neváhejte s námi zkonzultovat váš běžecký styl vč. diagnostiky došlapu, posílit vaše slabiny a najít tu nejvhodnější formu kompenzace přímo pro vás.

zdravý oběd

Výživové poradenství

Výživové poradenství a odborné vedení, ať již váhu shazujete, nabíráte, nebo pokud je třeba předcházet konkrétním zdravotním problémům. Žádné jídelníčky přes kopírák, my vás naučíme zdravě jíst, jídlo správně nakupovat a vhodně upravovat. Naučíme vás, jak získat ze stravy maximum pro váš sportovní výkon. Forma konzultací, nebo ind. stravovacího plánu.

Ručičky

Další možnosti spolupráce

Pro vaší firmu a vaše zaměstnance připravíme nabídku cvičení, výživového poradenství, nebo odborných workshopů na téma zdravého životního stylu a sportu.

Příprava na stojku

Kondiční cvičení s trenérem

Individuální odborná trenérská péče je tu pro vás, ať jste úplný začátečník, nebo cvičíte spoustu let. Kondiční trénink může mít mnoho podob vždy v závislosti na vašich zdravotních možnostech. Lekce s trenérem může probíhat formou jednorázové konzultace nebo formou pravidelné spolupráce.

závaží

Služby pro závodníky ve fitness

Specificky zaměřené tréninky pro závodníky ve fitness a návrh stravovacích plánů, soutěžní pózing. 

Ceny stanoveny individuálně vždy až na základě osobní konzultace, po upřesnění cílů a stanovení rozsahu požadované spolupráce.

Dívka cvičí gymnastiku

A co děti?

Věkovým limitem je pro nás 15 let a hlavním důvodem je především bezpečí a zdraví vašich dětí. Nicméně v individuálních a velmi specifických případech je možné se domluvit na spolupráci i s mladším klientem (rehabilitace, kompenzace sportovní zátěže, zlepšení v primárním sportu, kondiční průprava) - vždy za osobní účasti zákonného zástupce.

Silná žena

Zdravotní cvičení s odborným vedením

Individuální zdravotní, kompenzační a fyzio tréninkové lekce jsou určené všem, jejichž zdravotní stav neumožňuje standardní kondiční cvičení. Pokud se potřebujete opět vrátit do hry, nebo kompenzovat zátěž vašeho primárního sportu. Využijte našeho profi vybavení třeba k nápravě tělesných dysbalancí.

Cvičení

Skupinové lekce

Věříme v individuální přístup ke klientovi, při němž jedině!! je trenér schopen ohlídat veškerá rizika nevhodného a zdraví škodlivého cvičení. Klasické "skupinovky" tedy neposkytujeme. Cvičení 2 osob pod vedením trenéra je však možné po předchozí osobní konzultaci.

milující pár

Na věku nezáleží

Na věku opravdu nezáleží, záleží především na vašem zdravotním stavu. Pokud váš lékař cvičení doporučí, můžete si u nás zacvičit sami, nebo pod odborným vedením - vždy s ohledem na váš zdravotní stav. Správně vedené cvičení zlepší kvalitu života v jakémkoliv věku.

Je opravdu těžké vyjmenovat, s čím vším vám jsme schopni pomoci a s čím vším jsme vám za ty roky našeho působení i pomohli - naše možnosti jsou na základě našeho vzdělání, odbornosti, délky naší praxe i dosažených úspěchů opravdu nepřeberné. Pro vaší představu alespoň to nejhlavnější...

bottom of page